Документ без названия
«ПЛАНУВАННЯ ЗАНЯТЬ З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ДЛЯ ДІТЕЙ РАННЬОГО ТА ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ. Випуск 2, Зимовий цикл - Весняний цикл - Літній цикл»
Соавтор: 
Бочков Павел Николаевич

У методичних рекомендаціях (випуск 2) продовжено висвітлення системи планування занять з фізичної культури для дітей раннього та дошкільного віку за авторською програмою М. М. Єфименка «Казкова фізкультура». Принципи планування та методику оформлення документів з перспективного та календарного планування розкрито у випуску 1, а також подано зразок планування осіннього циклу занять. У другому випуску представлено зразки орієнтовних авторських планів-графіків та календарно-тематичних планів занять з фізичної культури для всіх вікових груп, які розроблені авторами вже для зимового, весняного та літнього календарних циклів навчального року.

Таким чином, опис загальної інноваційної авторської системи планування фізичного виховання дітей раннього і дошкільного віку з виходом цих методичних рекомендацій набув логічної завершеності, що безумовно дасть змогу педагогам більш професійно розробляти стратегію фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми та легше орієнтуватися у повсякденній практичній роботі за цією лінією розвитку дошкільників.

Методичні рекомендації адресовані педагогам дошкільних навчальних закладів, батькам дітей раннього та дошкільного віку, студентам.

Замовляйте посібник за координатами: (066) 666-14-75, (093) 600-63-83, pbochkov@mail.ua (Галина Бочкова); (096) 776-57-82, (050) 536-16-43, iuliya31.5@gmail.com (Юлія Єфименко).

Фрагменти з планування (випуск II)

Заняття з фізичної культури "Каштанчики"

Рубрики: